Kdo jsme

Jsme mladý a kreativní tým, který se nespokojí s faktem udělat akci jen obyčejnou. Zabýváme se pronájmem zvukové a světelné aparatury včetně speciálních efektů a dalšího vybavení pro DJ. Věnujeme se celkové produkci včetně vybavení hudebních akcí a festivalů. Zaměřujeme se na společenské akce, jako jsou soukromé oslavy, či firemní večírky. V neposlední řadě umíme připravit hudební program, catering a vybavení pro svatby, dle Vašeho přání.

Lukáš Sojka

Dominik Helcl

Miroslav Borový

Naše vize

Naší vizí je komplexnost služeb tak, aby náš zákazník našel u jedné firmy vše, co pro svou akci potřebuje.

Co můžeme nabídnout

Klubům a hudebním akcím poskytujme booking DJs z české i zahraniční scény. Naší předností je poskytnutí nové show effect techniky a zároveň s tím spolupráci s nejlepšími DJs. Snažíme se zákazníkům z klubové scény pomáhat s tvorbou měsíčních programů pro zvýšení návštěvnosti a atraktivity podniku.

Co zajistíme navíc?

Mimo hudebních akcí nabízíme také profesionální fotografické a video služby. Náš fotograf dokáže připravit vkusný fotoreport z akcí všech odvětví, nebo nafotit profilové fotografie pro Vás, či Vaše zaměstnance. Naši kameramani a střihači vytvoří aftermovie z jakékoliv události, za pomoci profesionální techniky.

Zadejte poptávku, nebo se jen ptejte