Foto

Nabízíme Vám zhotovení profesionálních fotografií a foto reportů právě z Vaší akce. Nafotíme ty nejdůležitější momenty a emoce z Vaší svatby. Zachytíme radost z Vašich narozeninových oslav, bezprostřednost dětí na jejich akcích i reakce každého z hostů Vašeho firemního večírku. Fotografie od našeho fotografa mají jiskru, jsou kreativní a zachycují každý podstatný detail.

Video

Pomůžeme Vám zaznamenat všechny podstatné okamžiky ve Vašem osobním, společenském i firemním životě. Specializujeme se na svatby, firemní večírky, maturitní plesy, akce pro děti, narozeninové večírky i jiné soukromé akce. Svěřte nám Vaši důvěru a my zhotovíme nejlepší video report zcela podle Vaší představy.

Grafické služby

Hledáte jak nejlépe prezentovat svoji firmu? Logotyp či design manuál? Brožury, letáky, katalogy nebo chcete přitažlivou webovou prezentaci? Správná volba grafického řešení Vaší prezentace osloví Vaše potenciální zákazníky – dá jim jasné a srozumitelné informace. Účelem každé práce grafika je především oslovit, upoutat pozornost a zapůsobit na danou cílovou skupinu. Při tvorbě grafických návrhů klademe důraz zejména na eleganci, estetičnost, dokonalost a současné trendy v oblasti designu.

Zadejte poptávku, nebo se jen ptejte