Firemní večírky

Nedílnou součástí tmelení každého pracovního kolektivu je správně zvolený firemní večírek. S námi se nebudete muset ničím zabývat. Vybereme vhodné místo a zajistíme vše, co bude potřeba – od hudby až po catering. Postaráme se také o moderaci večírku přímo na místě. Mimo jiné nabízíme také doprovodný program a to v podobě mobilního turnaje, degustačního večírku nebo třeba sportovních her.Bavit se bude každý.

Svatby

Chystáte se na ten nejdůležitější den v životě? Přejete si, aby byla Vaše svatba dokonalá ve všech směrech? Obraťte se na nás, pomůžeme Vám s přípravou celého svatebního dne. Rádi se s Vámi sejdeme a vyslechneme si všechny Vaše přání a požadavky. Splníme Vám Váš sen.

Plesy

Svěřte nám svoje představy o Vašem vysněném maturitním plesu. Postaráme se o všechno, co budete potřebovat zařídit. Zajistíme hudbu, nejlepší ozvučení, předtančení mistrů, moderátory i hosty a jejich vystoupení přesně podle Vašeho přání a Vám tak zbude dostatek času se připravit a být hvězdou večera.

Narozeninové večírky

Blíží se Vám, nebo někomu ve vašem okolí výročí narození? Rádi pro Vás připravíme oslavu přesně podle Vaší představy. Každou narozeninovou oslavu připravujeme individuálně, podle povahy a zálib oslavence. Postaráme se o přípravu programu a vybavení celé oslavy, která se zapíše do paměti všech pozvaných.

Soukromé akce

Čeká Vás důležitá událost v životě? Nebo jen chcete uspořádat večírek na nějaké téma? Obraťte se na nás a my Vám se vším pomůžeme. Připravíme například oslavy setkání po letech, oslavy úspěchů, maturitní večírky, oslavy výročí a další. Stačí nás jen kontaktovat a sdělit nám své požadavky a my se pokusíme splnit všechny Vaše přání.

Teambuildingové aktivity

Dle Individuální dohody jsme připraveni poskytnout pomocnou ruku v plánování Vašeho teambuildingu. Zážitkové vzdělávání (nebo také vzdělávání prožitkem) je učení z důsledků vlastního jednání, hledání netradičních řešení a společné překonávání úkolů a výzev. Předností zážitkového vzdělávání je rozvíjení tvůrčích postupů, aktivní jednání, lepší vytváření neformálních vztahů a především intenzivní učení z prožitků namísto pouhého shromažďování informací. Nabízíme několik druhů teambuildiungů: sportovní, poznávací, adrenalinový

Akce pro děti

Blíží se den dětí, období karnevalu nebo prostě jen chcete dětem udělat radost? Stačí, abyste nás kontaktovali. Domluvíme si schůzku, rádi vyslechneme Vaše nápady a přání a společně připravíme tematickou akci, na kterou budou děti dlouho vzpomínat. Víme, co děti baví.

Karaoke

Na Vaší akci připravíme jedinečnou karaoke show, která bude bavit každého diváka i zpěváka. Karaoke je zpívání oblíbených českých i zahraničních písní, které si sami vyberete v seznamu. Následně Vám DJ pustí nenazpívanou verzi písně a pustí k ní text vybrané písně, který se postupně zabarvuje v okamžiku kdy je čas zpívat.

Zadejte poptávku, nebo se jen ptejte